KURUMSAL

Smart Makina; Otomatik Dolum Makinaları ve sistemleri imal eden, sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. Smart Makina; Aerosol Dolum Makinaları, Silikon ve Mastik Dolum Makinaları , Likit Dolum Makinaları , Paketleme Makinaları , Etiketleme Makinaları , Özel Konveyörler ve Plastik Ambalaj sistemleri, geliştirme ve üretim merkezidir. Üretiminin %70'ten fazlasını ihraç Smart Makina, teknoloji ortağı olarak, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en uygun sistem çözümlerini sunmaktadır.

Misyonumuz
Hedefimiz, uygulamaya özel mühendislik çözümleri sunarak iş ortaklarımıza katma değer oluşturmaktır. Bunun yanı sıra üretimimizde olan makina ve sistemleri her zaman daha da geliştirme amacındayız.

Vizyonumuz
Yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir numara dünya şirketi olmak.

Kalite Politikamız
Smart Makina, sektöründe en son yenilikleri takip ederek yapmış olduğu üretiminin yanı sıra, satış sonrası müşterilerine vermiş olduğu teknik destek ve yedek parça hizmetleriyle de her zaman müşteri memnuniyetini esas almıştır.

-Yurtiçi ve yurtdışında geçerli olan ve etkin işleyen bir "ürün garanti sistemi" oluşturmak,
-Tedarikçilerimizle ve taşeronlarımızla uzun süreli, katma değer yaratan işbirlikleri yapmak,
-Sektördeki yenilikleri yakından izlemek ve makine çeşitliliğini arttırmak,
-Personelimizin kaliteye duyarlı birey olmasını sağlamak ve hedeflerimize hep birlikte ulaşmak,
-Etkin bir kalite yönetim sistemiyle, sürekli iyileşen ve gelişen bir firma olmak, firmamızın kalite politikasını oluşturur.

Araştırma & Geliştirme
Araştırma-Geliştirme departmanımız, yaptığı çalışmalarla ürünlerimizi teknolojik olarak güncel tutup, Otomatik Dolum ve Paketleme sistemlerinde her zaman kaliteyi ve verimliliği arttırmak amacındadır.